OPZZ - Ogólnopolskie Porozumienie Związków Zawodowych


Jesteś tutaj:

  1. O nas »
  2. Rada

Rada

Członkowie Rady OPZZ w kadencji 2010-2014:

  1. Jan Guz (Podlaska Organizacja Związkowa w Białej Podlaskiej) przewodniczący OPZZ
  2. Andrzej Radzikowski (Związek Nauczycielstwa Polskiego) - wiceprzewodniczący OPZZ
  3. Wiesława Taranowska (Związek Zawodowy Uzdrowisk Polskich) - wiceprzewodnicząca OPZZ
  4. Andrzej Chwiluk (Związek Zawodowy Górników w Polsce)
  5. Jerzy Demski (Związek Zawodowy Pracowników Dołowych)
  6. Dariusz Matuszewski ( Ogólnopolski Związek Zawodowy Górnictwa Naftowego i Gazownictwa)
  7. Henryk Wielec (Federacja Związków Zawodowych Górnictwa Węgla Brunatnego)
  8. Józef Woźny (Federacja Związków Zawodowych Przemysłu Chemicznego, Szklarskiego i Ceramicznego w Polsce)
  9. Janusz Śniadecki (Zrzeszenie Związków Zawodowych Energetyków)
  10. Ryszard Zbrzyzny ( Związek Zawodowy Pracowników Przemysłu Miedziowego)
  11. Michał Brysik (Związek Zawodowy Pracowników Technicznych i Administracji "DOZÓR" KGHM Polska Miedź S.A.)
  12. Wacław Czerkawski (Związek Zawodowy Górników w Polsce)
  13. Marek Czyżycki (Związek Zawodowy Ratowników Górniczych w Polsce)
  14. Franciszek Bobrowski ( Federacja Związków zawodowych Górnictwa Węgla Brunatnego)
  15. Jerzy Grabala (Zwiazek Zawodowy Maszynistów Wyciągowych Kopalń w Polsce)
  16. Jan Kajda (Międzyzakładowy NSZZ "Górników" w Zakładach Górniczo-Hutniczych "Bolesław")
  17. Piotr Luberta ( Związek Zawodowy Ratowników Górniczych w Polsce)
  18. Sławomir Łukasiewicz (Związek Zawodowy Pracowników Przerówbki Mechanicznej Węgla w Polsce "Przeróbka")
  19. Rajmund Moric (Zwiazek Zawodowy Górników w Polsce)
  20. Jerzy Sarata (Zwiazek Zawodowy Jednosci Górniczej)
  21. Piotr Trempała (Związek Zawodowy Pracowników Dołowych)
  22. Alina Torczyńska (Federacja Związków Zawodowych Przemysłu Chemicznego, Szklarskiego i Ceramicznego w Polsce)
  23. Krzysztof Walczak (Ogólnopolski Związek Zawodowy Górnictwa Naftowego i Gazownictwa)
  24. Janusz Wierzejski (Zrzeszenie Zwiazków Zawodowych Energetyków)
  25. Eugeniusz Sommer (Federacja Hutniczych Związków Zawodowych)
  26. Romuald Wojtkowiak ( Federacja Związków Zawodowych "Metalowcy")
  27. Jan Borys ( Federacja Związków Zawodowych "Metalowcy")
  28. Romuald Brol ( Federacja Hutniczych Związków Zawodowych)
  29. Mirosław Gonciarz (Związek Zawodowy Przemysłu Elektromaszynowego)
  30. Stanisław Janas ( Związek Zawodowy Przemysłu Elektromaszynowego)
  31. Sławomir Broniarz (Związek Nauczycielstwa Polskiego)
  32. Janusz Koziński ( Związek Nauczycielstwa Polskiego)
  33. Celina Stasiak (Związek Nauczycielstwa Polskiego)
  34. Mirosława Chodubska (Związek Nauczycielstwa Polskiego)
  35. Bożena Mania (Związek Nauczycielstwa Polskiego)
  36. Stanisław Różycki (Związek Nauczycielstwa Polskiego)
  37. Iraida Tarasiewicz (Związek Nauczycielstwa Polskiego)
  38. Joanna Wąsala (Związek Nauczycielstwa Polskiego)
  39. Remigiusz Więckowski (Związek Nauczycielstwa Polskiego)
  40. Tomasz Podolski (Związek Zawodowy Strażaków "Florian")
  41. Vacat
  42. Vacat
  43. Ryszard Madejski (OPZZ Międzyzakłądowy Związek Zawodowy Pracowników Ochrony Zdrowia w Tychach)
  44. Urszula Michalska (Federacja Związków Zawodowych Pracowników Ochrony Zdrowia i Opieki Społecznej)
  45. Barbara Smolińska (Zrzeszenie Związków Zawodowych Służby Celnej)
  46. Andrzej Szczepański (Federacja Związków Zawodowych Pracowników Mleczarstwa w Polsce)
  47. Stanisław Pałka (Federacja Związków Zawodowych Pracowników Przemysłu Spożywczego)
  48. Maciej Skorliński (Federacja Zwiazków Zawodowych Pracowników Przemysłu Tytoniowego w Polsce)
  49. Zbigniew Janowski (Związek Zawodowy "Budowlani")
  50. Anna Bujnowska (Związek Zawodowy "Budowlani")
  51. Ireneusz Goździołko (Związek Zawodowy "Budowlani")
  52. Wiesława Szalast (Związek Zawodowy Budowlani")
  53. Bolesław Bartnik (Federacja NSZZ Przemysłu Lekkiego)
  54. Zbigniew Kaniewski (Federacja NSZZ Przemysłu Lekkiego)
  55. Leszek Miętek (Konfederacja Kolejowych Związków Zawodowych)
  56. Jacek Dubiński (Federacja Związków zawodowych Marynarzy i Rybaków)
  57. Aleksander Motyka (Konfederacja Kolejowych Związków Zawodowych)
  58. Bogdan Bucholc (Integracja Związków Zawodowych Pracowników Transpotu Publicznego w RP)
  59. Jacek Droździel (Konfederacja Kolejowych Związków Zawodowych)
  60. Jarosław Grządziel (MNSZZ Pracowników Przedsiebiorstwa Komunikacji Miejskiej sp. z.o.o. w Sosnowcu)
  61. Andrzej Hetnarowicz (Federacja Zwiazków Zawodowych Pracowników PKS i Transportu Samochodowego w RP)
  62. Mieczysław Kasprzak (Ogólnopolski Międzyzakadowy Zwiazek Zawodowy Zaplecza Technicznego Kolei)
  63. Jerzy Kielar (Konfederacja Kolejowych Związków Zawodowych)
  64. Zofia Ostrowska (Związek Zawodowy Pracowników PKS w Gostyninie)
  65. Jan Budkiewicz (Federacja Związków Zawodowych Pracowników Kultury i Sztuki)
  66. Krystyna Kołodziejczak (Federacja Związków Zawodowych Pracowników Spółdzielczości, Produkcji, Handlu i Usług w Polsce)
  67. Piotr Ostrowski (Ogólnopolski Pracowniczy Związek Zawodowy "Konfederacja Pracy")
  68. Sławomir Redmer (Federacja NSZZ Pracowników Łączności)
  69. Beata Wójcik (Związek Zawodowy Pracowników Zakłądu Ubezpieczeń Społecznych)
  70. Danuta Dyrbuś (Związek Zawodowy Pracowników Banku PKO S.A.)
  71. Andrzej Gretkowski (Zwiazek Zawodowy Pracowników i Sprzedawców "RUCH" S.A.)
  72. Jerzy Jasiński (Federacja ZOZ Pracowników Spółdzielczości "Samopomoc Chłopska")
  73. Dorota Merska (Związek Zawodowy Pracowników Zakładu Ubezpieczeń Społecznych)
  74. Bogdan Nierzwicki (Federacja NSZZ Pracowników Łączności w Polsce)
  75. Adam Oleksy (Federacja Związków Zawodowych Pracowników Spółdzielczości, Produkcji, Handlu i Usług w Polsce)
  76. Jolanta Rypalska (Federacja NSZZ Pracowników Łączności w Polsce)
  77. Czesława Sońta (Związek zawodowy Pracowników Przemysłu Poligraficznego)
  78. Zbigniew Wołczyński (Federacja Związków Zawodowych Pracowników Telekomunikacji)
  79. Robert Zieliński (Związek Zawodowy Pracowników Portu Lotniczego Warszawa "Okęcie")
  80. Andrzej Otręba (Rada OPZZ województwa dolnośląskiego)
  81. Harald Matuszewski (Rada OPZZ województwa kujawsko-pomorskiego)
  82. Wiesława Janczak (Rada OPZZ województwa lubelskiego)
  83. Krzysztofa Nalewa (Rada OPZZ województwa lubuskiego)
  84. Magdalena Michalska (Rada OPZZ województwa łódzkiego)
  85. Józef Król (Rada OPZZ województwa małopolskiego)
  86. Jerzy Wiśniewski (Rada OPZZ województwa mazowieckiego)
  87. Józef Piechota (Rada OPZZ województwa opolskiego)
  88. Antoni Poźniak (Rada OPZZ województwa podlaskiego)
  89. Jan Sierżęga (Rada OPZZ wojewodztwa podkarpackiego)
  90. Kazimierz Schreiber (Rada OPZZ województwa pomorskiego)
  91. Henryk Moskwa (Rada OPZZ województwa śląskiego)
  92. Elżbieta Drogosz (Rada OPZZ województwa świętokrzyskiego)
  93. Stanisław Kowalczyk (Rada OPZZ województwa warmińsko-mazurskiego)
  94. Bolesław Stanikowski (Rada OPZZ województwa wielkopolskiego)
  95. Gerhard Kuligowski (Rada OPZZ wojeówdztwa zachodniopomorskiego)

 

 


winieta Kroniki Związkowej

  • Numer 44, 16 kwietnia
    - Spór zbiorowy w Banku Gospodarstwa Krajowego,
    - List otwarty OZ OPZZ "Konfederacja Pracy" w BGK
    - Pikieta przed PKN ORLNEN
  • Numer 43, 15 kwietnia
    - List otwarty związkowców do premiera Tuska w obronie Morskiej Stoczni Remontowej w Świnoujściu,
    - Koordynacja systemów zabezpieczenia społecznego na Zespole TK,
    - Strategia "Europa 2020"
  • Numer 42, 12 kwietnia
    - Oświadczenie OPZZ w sprawie zmian w systemie emerytalnym,
    - Strona społeczna Zespołu problemowego TK o konsolidacji przemysłu obronnego,
    - Szkolenie na Dolnym Śląsku,
    - Komunikat z 9. Europejskiej Regionalnej Konferencji MOP

Subskrypcja newslettera OPZZ

Jeśli chciałbyś otrzymywać codzienne informacje związkowe, prawne i gospodarcze prosto do Twojej skrzynki poczty elektronicznej, wypełnij poniższy formularz.

Twoje dane